Atlikti tyrimai rodo, kad Druskininkų savivaldybė yra viena palankiausių ir perspektyviausių verslui. Verslo aplinką ne kartą itin palankiai yra įvertinęs „Citadele“ bankas, kurio inicijuotų tyrimų metu Druskininkų savivaldybė nuolat patenka į dešimtuką Lietuvos savivaldybių, kuriose plėtoti smulkųjį ir vidutinį verslą yra mažiausiai kliūčių.

Druskininkai pirmieji Lietuvoje įgyvendino tokius projektus kaip Vandens parkas, Snow Arena, Lynų kelias – šiandien šie objektai gausiai lankomi turistų, duodantys žymią pridėtinę vertę ne tik pačiam kurortui, bet ir visai šaliai.
Druskininkuose nuolat kuriami apgyvendinimo, maitinimo, pramogų verslai, siūlomos kitos paslaugos. Aktyviai veikiantis Druskininkų Turizmo ir verslo informacijos centras įgyvendina projektus, skirtus suteikti reikiamą informaciją ir padėti tiems, kurie planuoja pradėti savo verslą, o Druskininkų savivaldybės administracijos įgyvendinami projektai kuria investuotojams patrauklią infrastruktūrą. Kurorte tvarkomos bei prižiūrimos viešosios erdvės, gatvės bei keliai , miesto infrastruktūra pritaikyta judėjimo negalią turintiems asmenims.

Skatindama smulkaus ir vidutinio verslo kūrimąsi bei plėtojimą Druskininkų savivaldybė nuolat ieško būdų finansiškai remti smulkaus ir vidutinio verslo subjektus bei nuolat ieško investuotojų .

Tapk ambasadoriumi

Ar nori būti Druskininkų ambasadore/iumi ir pasidalinti kontaktais verslininkių/ų, kuriems būtų įdomu investuoti Druskininkuose? Būk mūsų trūkstama grandis pasiekti investuotojus, tapk ambasadoriumi ir supažindink Druskininkus su investuotojais. Susisiek!