Druskininkuose nuolat kuriamos darbo vietos, taip pat yra galimybė įsidarbinti sėkmingai veikiančiuose viešbučiuose, SPA centruose, sanatorijose, kavinėse bei restoranuose. Druskininkuose ne tik gali įsidarbinti, bet ir susikurti savo verslą.

Atlikti tyrimai rodo, kad Druskininkų savivaldybė yra viena palankiausių ir perspektyviausių verslui. Verslo aplinką ne kartą itin palankiai yra įvertinęs ir „Citadele“ bankas, kurio inicijuotų tyrimų metu Druskininkų savivaldybė nuolat patenka į dešimtuką  Lietuvos savivaldybių, kuriose plėtoti smulkųjį ir vidutinį verslą yra mažiausiai kliūčių.

Druskininkų savivaldybėje verslui kuriamos palankios sąlygos investuojant į infrastruktūrą: sutvarkytos gatvės bei keliai, viešosios erdvės, nutiesta beveik 60 kilometrų dviračių takai, miesto infrastruktūra pritaikyta judėjimo negalią turintiems asmenims. Druskininkų savivaldybėje nuolat auga turistų srautai tad atsiranda ir naujų paslaugų poreikis.

Skatindama smulkaus ir vidutinio verslo kūrimąsi bei plėtojimą Druskininkų savivaldybė nuolat ieško būdų skatinti ir finansiškai remti smulkaus ir vidutinio verslo subjektus. Vienas jų – kvietimai teikti paraiškas dėl finansinės paramos smulkaus ir vidutinio  verslo plėtros. Taip siekiama skatinti kurortui svarbių nedidelės apimties projektų, reprezentuojančių Druskininkų savivaldybę, įgyvendimžnimą.

Daug dėmesio skiriama jaunimo nedarbo mažinimui bei nepasiturinčių gyventojų įdarbinimui.