Druskininkai pirmieji Lietuvoje įgyvendino tokius projektus kaip Vandens parkas, Snow Arena, Lynų kelias – šiandien šie objektai gausiai lankomi turistų, duodantys žymią pridėtinę vertę ne tik pačiam kurortui, bet ir visai šaliai.

Druskininkuose nuolat kuriami apgyvendinimo, maitinimo, pramogų verslai, siūlomos kitos paslaugos. Aktyviai veikiantis Druskininkų Turizmo ir verslo informacijos centras įgyvendina projektus, skirtus suteikti reikiamą informaciją ir padėti tiems, kurie planuoja pradėti savo verslą, o Druskininkų savivaldybės administracijos įgyvendinami projektai kuria investuotojams patrauklią infrastruktūrą. Kurorte tvarkomos bei prižiūrimos viešosios erdvės, gatvės bei keliai , miesto infrastruktūra pritaikyta judėjimo negalią turintiems asmenims.

Skatindama smulkaus ir vidutinio verslo kūrimąsi bei plėtojimą Druskininkų savivaldybė nuolat ieško būdų finansiškai remti smulkaus ir vidutinio verslo subjektus bei nuolat ieško investuotojų.

Susidomėjai? Visą reikiamą informaciją suteiks 
Investicijų ir projektų skyriaus vedėja L. Gaidžiūnaitė

Tapk ambasadoriumi

Ar nori būti Druskininkų ambasadore/iumi ir pasidalinti kontaktais verslininkių/ų, kuriems būtų įdomu investuoti Druskininkuose? Būk mūsų trūkstama grandis pasiekti investuotojus, tapk ambasadoriumi ir supažindink Druskininkus su investuotojais. Susisiek!

Nekilnojamas turtas

Nekilnojamas turtas Druskininkuose dažnai perkamas kaip antrasis būstas poilsiui, nuomai, verslo vystymui. Dažniausiai nekilnojamą turtą kurorte įsigiję asmenys Druskininkuose praleidę savo atostogas, būstą išnuomoja turistams. tarp investuotojų ir gyventojų ypač populiarūs naujos statybos būstai kurorto centre, tačiau pirkėjus domina ir renovuoti būstai.

Druskininkų savivaldybė yra renovacijos lyderė šalyje – šiuo metu jau renovuota daugiau kaip 80 daugiabučių namų, prie kurių kompleksiškai sutvarkoma ir aplinka, automobilių stovėjimo aikštelės, kas taip pat lemia šių butų populiarumą.

 

Parduodamas Savivaldybės nekilnojamasis turtas

Nereikalingo savivaldybės funkcijoms vykdyti ir savivaldybės veikloje nenaudojamo turto sąrašą tvirtina savivaldybės taryba. 

Viešame aukcione parduodamo savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašas 

Daugiau informacijos suteiks:

Ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas A. Kazanavičius