Norite pabėgti nuo miesto šurmulio į jaukų gamtos kampelį? Susiruošėte pramogauti su visa šeima? Norite sustiprinti ar pataisyti sveikatą? Ieškote aktyvaus poilsio? Esate kultūros mylėtojas? Kiekvienas iš mūsų esame unikalus ir į poilsį neretai žiūrime skirtingai. Druskininkai, vienas moderniausių Lietuvos kurortų, apsuptas ošiančių pušynų, viliojančių vandens telkinių ir alsuojantis druskos prisodrintu oru, ištisus metus turi ką pasiūlyti net išrankiausiems poilsiautojams.

                                            

 

Aktyviam poilsiui

Nuo grandiozinių objektų, tokių kaip: vandens parkas, slidinėjimo arena iki unikalių muziejų ar nuostabaus gamtos grožio parkų. Druskininkai – unikalus miestas, kuriame suderinamas tiek aktyvus, tiek ramus ir privatus poilsis. 

 

Snow Arena” žiemos pramogų parkas 

Tai vienintelis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. Jau kelintus metus iš eilės Snow Arena atsiduria geriausiuose pasaulio žiemos pramogų kompleksų penketukuose. Snow Arenoje veikia 2 uždaros kalnų slidinėjimo ir atviros lauko trasos. Arena yra moderni, padengta kokybišku sniegu, gaminamu be jokių cheminių ir bakterinių priedų. Arenoje įrengti saugūs ir patogūs šveicariški keltuvai, yra nuomos punktas, kuriame galima išsinuomoti slidinėjimui reikiamą įrangą bei aprangą. Arenoje veikianti moderni laiko apskaitos sistema bei lojalumo programa leidžia ilgiau ir pigiau mėgautis Jūsų geidžiamomis pramogomis.

Druskininkų vandens parkas

Druskininkų vandens parko kompleksas – 23 000 kv. m. pramogų ir poilsio pasaulis. Vandens pramogų dalyje lankytojus džiugina 6 atvirų ir uždarų nusileidimo kalnelių bokštas bei įspūdinga baseinų dalis, iš kurios galima grožėtis Nemuno upės panorama. Unikali pirčių erdvė, kurioje net dvidešimt skirtingų pirčių, laukia visų, pasiilgusių sielos ir kūno poilsio. Kiekvieną dieną pirčių erdvėje vykdomos pirčių programos su ekologišku medumi, Juodosios jūros druska, veido kaukėmis, kvapais bei beržinėmis, ąžuolinėmis vantomis, o savaitgaliais rengiamos papildomos pirčių programos, skirtos tik nuogaliams.

Tik Druskininkuose

„Sūrūs vėjai” pažintinės programos Druskininkuose

„Sūrūs vėjai“ – tai pažintinių programų ir maršrutų organizatoriai, turintys ilgametę patirtį dirbant su paslaugas teikiančiais menininkais, amatininkais, ūkininkais Druskininkų savivaldybėje.

Linksmos ir įtraukiančios programos pas svetinguosius dzūkus paliks įspūdžius kiekvienam. Čia ne tik skanausite tradicinių valgių, bet smagiai švęsite pagal atgimusias senąsias tradicijas. 

 

Karolio Dineikos sveikatingumo parkas

Parkas turtingas savo istorija ir tradicijomis gydyti oru, vandeniu ir saule, vilios lankytojus galimybe išbandyti atgaivintas unikaliąsias senąsias procedūras: pasivaikščiojimu dozuotais vaikščiojimo takais, maudymusi kaskadinėse maudyklėse ir pirtyje, mėgavimusi jonoterapija, kai teigiamų ir neigiamų jonų santykis siekia 0,63, pėdų masažu akupresūros baseine. Šeimos su vaikais galės aktyviai leisti laisvalaikį važinėdami atnaujintais takais, žaisdami vaikų žaidimo aikštelėje, sportuodami gimnastikos ir sporto aikštelėse bei mechaninių treniruoklių take. 

 

Vilkės golfas

18 duobučių golfo aikštynas yra įsikūręs piečiausioje Lietuvos dalyje. Šis itin žavus gamtos kampelis pasirinktas neatsitiktinai: Pietų Lietuvos gamtinės sąlygos leidžia atskleisti golfo aikštyno grožį ir jausmus su dviguba jėga. Aikštynas unikalus ir tuo, kad viena jo pusė yra pušyne, o kita – atviroje teritorijoje. Aikštynas su 79 giliais smėlio bunkeriais yra užsėtas eraičino ( lot. Fescue) šeimos žolių mišinio sėklomis, todėl aikštelės yra ypač greito ridenimo.

Raigardo slėnis

Raigardo slėnis – tai kraštovaizdžio draustinis su didžiausiu šalyje sufoziniu cirku (14 km iš vakarų į rytus ir 4 km iš šiaurės į pietus) yra 9 km už kurorto važiuojant Gardino plentu. Apie Raigardą sukurta daug legendų ir padavimų. Sakoma, kad čia labai seniai stovėjęs didis miestas, vėliau prarytas žemės. Nuo neatmenamų laikų manoma, kad Raigardo duburio šlaitai kartu su aukštame sausame šlaite išaugusiomis pušimis slenka į versmėtą prarają.

Daugiau lankytinų vietų, parkų, muziejų ir kitų objektų gali rasti svetainėje druskininkai.lt