Visa informacija grįžtantiems – www.renkuosilietuva.lt

Tech Spa – išskirtinė bendradarbystės ir co-living vieta Druskininkuose

Nesvarbu, ar ieškai erdvios ir patogios vietos darbui, ar tiesiog nori atsipalaiduoti, pabėgti nuo miesto šurmulio ir atrasti darbo vietą šalia gamtos – visą tai rasi Tech Spa.

Tech Spa – išskirtinė bendradarbystės ir co-living vieta Druskininkuose. Tech Spa bendradarbystės erdvėse rasi patogius darbo stalus, ne vieną susitikimo kambarį, poilsio zoną, įrengtą virtuvę ir stogo terasą su miestą atveriančiu vaizdu. Tai tikrai unikali vieta darbui ir pabėgimui nuo miesto šurmulio.

Daugiau informacijos. 

Jaunimo verslumo ir integracijos į darbo rinką programa

Unikali programa Druskininkuose gyvenantiems 14-29 metų jaunuoliams suteikia galimybę išbandyti save darbo rinkoje, „pasimatuoti“ vieną ar kitą profesiją ir užsidirbti pinigų savo poreikiams. Programoje dalyvaujantys darbdaviai, įdarbinę jaunus žmones, turi galimybę prisidėti prie jaunimo verslumo ugdymo, padėti jauniems žmonėms tobulėti ir suteikti darbo patirties. 

Programoje dalyvauja ir naujų, ir jau joje dalyvavusių jaunų žmonių. Darbdaviai kviečia gerai dirbusius jaunuolius vėl dirbti jų įmonėse. Toks darbdavio kvietimas jaunam žmogui parodo, kad vertinami jo gebėjimai, todėl jaunuolis, žinodamas to darbo specifiką matydamas, kad įmonės kolektyve yra puoselėjami geri tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo santykiai, noriai grįžta pas tą patį darbdavį. Jaunimui labai svarbu išbandyti kuo įvairesnes darbo sritis, kad galėtų geriau pažinti save, suprasti, ko jis nori ir kas jam nepatinka, išmokti tvarkytis su stresinėmis situacijomis. O įgyti įgūdžiai, manau, tikrai labai pravers ir ateityje.

2021 m. programa vėl sulaukė gausaus jaunuolių ir verslininkų dėmesio. Jau penkerius metus vykdomoje programoje dalyvavo 53 įmonės, kurios įdarbino 172 jaunuolius.

Daugiau informacijos.

Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimas

SVV rėmimo programa tik viena iš daugelio savivaldybės vykdomų priemonių, remiant verslo bei bendruomenės verslumą. Kiekvienais metais savivaldybė remia kaimo bendruomenes, žemės ūkį, jaunimą, kitus projektus, taiko mokestines lengvatas.

Priemonės tikslas – skatinti smulkaus ir vidutinio verslo kūrimąsi bei plėtojimą, finansiškai remti smulkaus ir vidutinio verslo subjektus. 

Priemone siekiama skatinti kurortui svarbių nedidelės apimties projektų, kurie savo turiniu, veikla, įranga ar vizualizacija reprezentuotų ir garsintų Druskininkų savivaldybę, įgyvendinimą.

Daugiau informacijos.


 

Kurk savo verslą

Druskininkai draugiška savivaldybė verslui. Todėl atsiranda vis daugiau smulkiojo verslo įmonių.

Visos verslo licencijos ir leidimai.

Susidomėjai? Visą reikiamą informaciją suteiks 
Finansų ir apskaitos vyriausioji specialistė A. Karaškevičienė